Movies
Ratings
387
Project XRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
House at the End of the StreetRated ★ 2.5
The PuppetRated ★ 2.0
Jeepers CreepersRated ★ 3.0
Chernobyl DiariesRated ★ 2.0
MamaRated ★ 3.5
Piranha 3DDRated ★ 2.0
DevilRated ★ 4.5
Ghost ShipRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 1.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
Don't ClickRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
Saw IVRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 4.0