Movies
Ratings
378
OldboyRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
CarsRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0