Movies
Ratings
100
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0