Movies
Ratings
90
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
By the StreamRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
EddingtonRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0