Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
BurrowRated ★ 3.5
CometRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 2.0
An EducationRated ★ 3.0
BurlesqueRated ★ 4.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 3.5
Madame BovaryRated ★ 3.5