Movies
Ratings
237
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Vijay and IRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Little HoursRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Snowy RoadRated ★ 2.5