Movies
Ratings
34
The ChaserRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0