Titles you rated
Dancing QueenRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
The Lovely BonesRated ★ 4.0
PaulRated ★ 4.0- Door to the NightRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 4.5
Mirror MirrorRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 2.5