Movies
Ratings
943- ColonyRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The People UpstairsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
It’s Okay!Rated ★ 4.0
SinisterRated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 3.0
The Pod GenerationRated ★ 3.5