Series
Ratings
64
Battle of FatesRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Squid Game: The Challenge Season 2Rated ★ 4.0
- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
- Sing Again Season 4Rated ★ 4.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
9/11: One Day in AmericaRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5