Movies
Ratings
1317
The Devil Wears Prada 2Rated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 3.5
Game NightRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
The Woman in the White CarRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0