Movies
Ratings
929
The OdysseyRated ★ 4.5
Buffalo '66Rated ★ 2.0
Young Adult MattersRated ★ 0.5
BurningRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
MantisRated ★ 1.0
Green BookRated ★ 4.5
Expend4blesRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
BorderlandsRated ★ 0.5
FocusRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
ReptileRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
RenfieldRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0