Movies
Ratings
864
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Color Me TrueRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
SIGNAL THE MOVIE Cold Case Investigation UnitRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5