Movies
Ratings
707
HOPERated ★ 3.0
Toy Story 5Rated ★ 4.0
Marty SupremeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5- ColonyRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
The Tree of KnowledgeRated ★ 3.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Love MassacreRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0- VoicesRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
Sound of MetalRated ★ 4.0
Sing SingRated ★ 3.5