Movies
Ratings
177
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
PrimateRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.0
ExterritorialRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Silence of the SeaRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5- A Hard DayRated ★ 3.5
1st KissRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0