Movies
Ratings
2343
Cadillac RecordsRated ★ 3.5
The Raid 2Rated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Night Comes for UsRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 4.0
Devils StayRated ★ 2.0
Godzilla: Planet of the MonstersRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Becoming Led ZeppelinRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
NowhereRated ★ 4.0