Titles you rated
Spider-Man: Brand New DayRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- Can I Borrow a LightRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 2.5
HOPERated ★ 3.0
BackroomsRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Toy Story 5Rated ★ 4.0
Shin Kamen RiderRated ★ 2.5
Mortal Kombat IIRated ★ 3.0- ColonyRated ★ 3.5
MichaelRated ★ 3.5
The Super Mario Galaxy MovieRated ★ 3.5
An American PickleRated ★ 3.0
Sin and EvilRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0