Movies
Ratings
1072
The Super Mario Galaxy MovieRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
Mad Dance OfficeRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Making Waves The Art of Cinematic SoundRated ★ 5.0
The Great FloodRated ★ 1.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 1.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.5
Hard TruthsRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 1.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.5