Movies
Ratings
759
Devils StayRated ★ 1.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.5
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
PhiladelphiaRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0