Movies
Ratings
248
The HostRated ★ 4.0
Toy Story 5Rated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5- Whispering WaterRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
The Garfield MovieRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0