Movies
Ratings
905
8½Rated ★ 4.0
HOPERated ★ 4.0
The Wild Goose LakeRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.0
A Girl Named AnnRated ★ 2.5
Greenland 2: MigrationRated ★ 2.5
BackroomsRated ★ 4.0- ColonyRated ★ 3.5
Nirvanna the Band the Show the MovieRated ★ 3.5
The AI Doc: Or How I Became an ApocaloptimistRated ★ 4.0- Whispering WaterRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.0- Heart Hanging by a ThreadRated ★ 4.0
- LobsterRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 2.0
The Devil, ProbablyRated ★ 3.5
Hayao Miyazaki and the HeronRated ★ 4.0
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
RougeRated ★ 3.0