Series
Ratings
54
Glass HeartRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Toy SoldiersRated ★ 3.5
- Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 3.5
- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Slayers Evolution-RRated ★ 4.5
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0