Movies
Ratings
1076
Grizzly NightRated ★ 1.5
ThrashRated ★ 1.5
The MenuRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 1.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Great WhiteRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Warriors of the DawnRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Railroad ManRated ★ 3.5
Goodbye JuneRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
JulesRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Bleu de ChanelRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0