Movies
Ratings
1232
WeaponsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
AlphaGoRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
PresenceRated ★ 3.5
Inland EmpireRated ★ 5.0
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.0
Lost HighwayRated ★ 4.5
EraserheadRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 4.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
The Girl with the NeedleRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5