Movies
Ratings
835
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
HeatRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Black Phone 2Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5
PaulRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
The VillageRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Summer with MonikaRated ★ 4.0