Movies
Ratings
364
Minions & MonstersRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Disclosure DayRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 4.0
The Super Mario Galaxy MovieRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
MichaelRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
MercyRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.0