Movies
Ratings
116
MadagascarRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 4.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Patlabor: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 4.0
The Making of a JapaneseRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 4.0
Red OneRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Madame WebRated ★ 3.0