Movies
Ratings
821
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Last ThrowRated ★ 4.0
Lumberjack the MonsterRated ★ 3.0
BakudanRated ★ 4.0
Black ShowmanRated ★ 3.0
RRRRated ★ 4.0
Tokyo Mer the Movie: Nankai MissionRated ★ 4.5- Stolen Identity 2Rated ★ 3.5
#IwilltellyouthetruthRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Shin UltramanRated ★ 3.0
City Hunter: Shinjuku Private EyesRated ★ 3.0
The 8-Tomb VillageRated ★ 3.5
Devil's FluteRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.5- 悪霊島Rated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 3.0
Shield of StrawRated ★ 3.0