Movies
Ratings
1201
HOPERated ★ 4.0
BackroomsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.5- ColonyRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.0
- Whispering WaterRated ★ 2.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 3.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
PoisonRated ★ 4.0
Iron SkyRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0