Movies
Ratings
41
The HousemaidRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
CodaRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Return to SenderRated ★ 2.0
PKRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0