Movies
Ratings
728
HOPERated ★ 4.0
Star Wars: The Mandalorian and GroguRated ★ 3.5
Nirvanna the Band the Show the MovieRated ★ 4.5
MichaelRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5