Series
Ratings
170
Solo LevelingRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0