Movies
Ratings
459
Asako I & IIRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Young AhmedRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Sound of FallingRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0