Movies
Ratings
1198
The HousemaidRated ★ 4.0
EternityRated ★ 4.5
The Devil Wears Prada 2Rated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Do RevengeRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 4.0
The Family StoneRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.5
ThanksgivingRated ★ 4.0
Choose or DieRated ★ 1.5