Movies
Ratings
400
HOPERated ★ 4.5
The FlyRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Marty SupremeRated ★ 5.0- ColonyRated ★ 1.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 1.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Lee Cronin's The MummyRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Rosemary's BabyRated ★ 4.5
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0