Series
Ratings
594
I Am Married...But!Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
CassandraRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Battle for HappinessRated ★ 2.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5- 30 Made ni to UrusakuteRated ★ 3.5