評価した作品
- Lilies (英題)評価済み ★ 3.0
- The World of Love (英題)評価済み ★ 4.5
8番出口評価済み ★ 3.0- Toe-Tapping Tunes (英題)評価済み ★ 3.0
- A Messy Day (英題)評価済み ★ 3.0
- TRAP (英題)評価済み ★ 3.0
- Bad Blood (英題)評価済み ★ 2.5
- Home Behind Bars (英題)評価済み ★ 4.0
- Mirrors No. 3 (英題)評価済み ★ 3.5
- People and Meat (英題)評価済み ★ 4.0
- No Other Choice (英題)評価済み ★ 4.0
- It Was Just an Accident (英題)評価済み ★ 4.0
- Maze (英題)評価済み ★ 3.0
- By Another Name (英題)評価済み ★ 3.5
- Coming of Age (英題)評価済み ★ 4.0
- The Love of Truman (英題)評価済み ★ 3.0
- Beautiful Dreamer (英題)評価済み ★ 4.0
はちどり評価済み ★ 4.5- Into the Light (英題)評価済み ★ 3.5
- Noise Cancellation (英題)評価済み ★ 3.0