Movies
Ratings
243
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 3.5