Movies
Ratings
243
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0- Sophie's ChoiceRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 0.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Perfect DateRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 2.5