Movies
Ratings
445
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Bride!Rated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
Send HelpRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 2.5
The Life of ChuckRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0