Movies
Ratings
279
The ClassicRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
Next FloorRated ★ 4.0
IdiocracyRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 0.5
The MimicRated ★ 1.5
The Shadow's EdgeRated ★ 2.5
The OthersRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0