Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.5
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 3.5