Movies
Ratings
23
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0- HumintRated ★ 0.5
WickedRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0