Movies
Ratings
24
Lady BirdRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5