Movies
Ratings
82
The PerfectionRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
A Cure for WellnessRated ★ 0.5
SiratRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0