Movies
Ratings
21
White ChicksRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 0.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 1.0
VenomRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0