Movies
Ratings
630
The King's WardenRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Leaving MomRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Demon CityRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 2.5