Movies
Ratings
126
Ready Player OneRated ★ 5.0
3-IronRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0