Titles you rated
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5