Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0